UA  RU

МИ ВАНТАЖИМО І ПЕРЕВОЗИМО –
ВИ ЕКОНОМИТЕ!

Машина
від 130 грн/год!

(063) 720-73-44

(067) 745-00-44

(050) 277-41-20


Перевезення меблів

У повсякденному житті нас оточує величезна кількість меблів, які роблять відпочинок і роботу комфортними. Кожен предмет, від стільця й до шафи, робить свій внесок у зручність і затишок приміщення. Однак рано чи пізно з’являється потреба у перевезенні меблів на нове місце. Заняття це нудне і потребує великих затрат праці, тому весь процес бажано доручити професіоналам. Але, якщо ви вже вирішили самотужки підготувати все до перевезення і впевнені у власних силах, тоді варто враховувати деякі корисні рекомендації.
 

 

Тарифи транспортної компанії Економ-переїзд

Авто Подача Година роботи (Київ) Мін. замовлення (Київ) Виїзд за Київ
Мікроавтобус міні
200 грн 200 грн/год 2 години роботи по Києву + подача=600 грн 11 грн/км
кругорейс
об'єм кузова – до 5,5 м.куб; довжина – 2,4 м; ширина – 1.50 м; висота – 1.60 м; 1 пасажирське місце
Газель подовжена
300 грн 300 грн/год 2 години + подача=900 грн 15 грн/км
кругорейс
об'єм кузова – 18 м.куб; довжина – 4,10 м; ширина – 2 м; висота – 2,20 м; вантажопідйомність – до 1,5 тн
Мерседес
500 грн 500 грн/год мінімальне замовлення авто 3 години+подача=2000 грн 25 грн/км кругорейс
об'єм кузова – 40-50 м.куб; довжина – 5-7 м; ширина – 2,40 м; висота – 2,20 м; вантажопідйомність – 5-7 тн, гідроборт, перепустка в центральну частину Києва
 


Послуги вантажників

мінімальний тариф максимальний тариф
150 грн 200 грн

 

 

 

Перевезення меблів


Запорука успіху – грамотна й послідовна організація роботи. Невраховані нюанси перетворюються на втрачання часу й додаткові фінансові витрати. Не варто одразу хапатися за викрутку. Перед розбиранням меблів необхідно виконати ряд підготовчих робіт. Насамперед треба визначити, які меблі потребують розбирання, а які ні. Основні критерії: габарити транспортного засобу, розміри дверних прорізів і ліфта, трудомісткість процесу. Наприклад, тумбочки й кухонні шафки у розібраному вигляді займуть менше місця в кузові, але робота відбере багато часу й сил. Слід врахувати, що деякі меблі взагалі не розбираються.

 

Подальшим етапом є підготовка необхідних інструментів і матеріалів. Передусім нам знадобиться тара для речей: мішки, коробки, ящики. Багато хто згадує про них уже тоді, коли вся квартира завалена до стелі. Акуратно упаковуйте й складайте речі із шаф, шафок і тумб. Скористайтеся маркером на водній основі й перевірте, чи добре він стирається. Він згодиться не лише для підписування коробок з речами, але й для маркування деталей меблів при розбиранні. Повірте, ваші помітки стануть у пригоді при збиранні.

 

Приготуйте всі необхідні інструменти заздалегідь. Щоб заощадити час, бажано запастися шурупокрутом. Але можна обійтися й набором викруток. Причому саме набором: короткі, довгі, маленькі, великі, з різним кутом і товщиною робочої частини. Для викручування меблевих стяжок і демонтажу певних елементів знадобляться шестигранники. Дерев'яний або гумовий молоток потрібен буде при розбиранні деталей, з'єднаних штифтами. Іноді потрібні пасатижі. Не обійтися також і без гайкових ключів. Залежно від типів кріплення можуть знадобитися не лише ріжкові, а й торцеві або накидні ключі.

 

За наявності всього необхідного інструмента розбирання не займе багато часу. Виймаємо всі полички й демонтуємо скляні дверцята. Рухомі деталі, ручки й завіси зі знятих дверцят обов'язково знімаємо. Інакше вони можуть вийти з ладу, та ще й пошкодити під час перевезення інші деталі. Для уникнення подряпин і відколів знадобляться пакувальні матеріали. Необхідно обзавестися плівкою з пухирцями, захисними куточками, скотчем, пластиковою плівкою й картоном. Коли меблі розібрані, упаковані й промарковані, можна замовляти машину і здійснювати навантаження. Однак у тому, щоб самотужки здійснювати всі підготовчі операції, нагальної потреби немає. Адже весь процес перевезення можна доручити професіоналам.

 

Вантажне таксі Економ-переїзд якісно, оперативно і за доступними цінами перевезе ваші речі. Фахівці організують і здійснять увесь спектр заходів, пов'язаних із транспортуванням:

 

  • підберуть машину необхідної місткості й вантажопідйомності;
  • нададуть Газель або інший автомобіль та оперативно виконають перевезення;
  • розберуть і зберуть меблі;
  • упакують і промаркують речі;
  • виконають вантажно-розвантажувальні роботи;
  • акуратно закріплять кріпильними ременями й доставлять неушкоджений вантаж за призначенням.

 

Вантажне таксі Економ-переїзд гарантує якість усіх послуг, неушкодженість меблів і неухильне дотримання термінів виконання робіт.

Рейтинг@Mail.ru