UA  RU

МИ ВАНТАЖИМО І ПЕРЕВОЗИМО –
ВИ ЕКОНОМИТЕ!

Машина
від 130 грн/год!

(063) 720-73-44

(067) 745-00-44

(050) 277-41-20


Вантажники

Мабуть, ніхто не заперечуватиме, що вантажники Київ – це головні дійові особи під час будь-якого переїзду, які завжди допоможуть там, де потрібна «груба» чоловіча сила, мобільність і витривалість. Адже далеко не кожен здатен самотужки, без чиєїсь допомоги, завантажити й вивантажити свої речі. Не кажучи вже про те, що подеколи для цього навіть немає відповідної машини.

 


Послуги вантажників

мінімальний тариф максимальний тариф
150 грн 200 грн

Замовлення вантажників можливе лише з автомобілем газель.Грузчики Киев


Сьогодні при згадуванні слова «вантажник» уже не виникають асоціації з неголеним чолов’ягою, якому навіть страшно дати щось у руки, а підпустити до свого майна і поготів. Ті часи давно минули, і нині вантажник – це, передусім, професіонал у питаннях навантаження, розвантаження, а також монтажу й демонтажу меблів і різного роду обладнання. Крім того, вантажники зобов’язані дбайливо ставитися до вашого вантажу і безпечно його транспортувати, особливо коли йдеться про нестандартні габарити й матеріальну цінність речей. Це досягається завдяки скоординованим діям усієї бригади, де кожен чітко виконує свою частину роботи.

 

Халатне виконання вантажно-розвантажувальних робіт неприпустимо, інакше організація, що надає такі послуги, змушена буде нести матеріальну відповідальність за ушкоджені в процесі транспортування ламкі речі або предмети меблів.

 

Отож, на вас чекає така приємна подія, як переїзд, але ви ще не вирішили проблему з перевезенням вантажу? Тоді до ваших послуг наші висококваліфіковані вантажники!

 

Це фахівці, котрі якісно та у максимально стислий термін виконають увесь обсяг робіт, який ви їм доручите, а також оперативно усунуть труднощі з речами й меблями, якщо вони раптом виникнуть у процесі переїзду.

Багатий досвід і спеціальні навички наших працівників, а також наявність у них усіх необхідних інструментів гарантує неушкодженість вантажу – і це не залежатиме від пройденої вантажівкою відстані. Наші вантажники вміють не лише правильно завантажувати перевезені речі в машину й вивантажувати їх звідти, збирати й розбирати будь-які меблі, але й підключати будь-яку побутову техніку, а також грамотно й уміло упаковувати вантаж.

 

Однак особливо тішить те, що вартість послуг, які надаються вантажниками, розраховується погодинно. Зазвичай усі моменти, пов'язані з оцінюванням масштабів навантажувальних робіт і системою оплати, обговорюються заздалегідь. Отже, ви заощаджуєте не лише свій час, а й нерви, фізичні та моральні сили.

 

Наша компанія пропонує вам послуги:

 

  • Розбирання, збирання й упаковування меблів. Наш фахівець сам спершу розбере ваші меблі й акуратно її упакує, а після перевезення надасть їм первинного вигляду.
  • Навантаження й вивантаження речей. Наші вантажники здійснять навантажувальні роботи будь-якої складності, розвантажать машини, контейнери тощо.
  • Оперативного прибирання будівельного й побутового сміття в будь-якому обсязі. Для цього в розпорядженні наших працівників є спеціальні пакувальні матеріали й робочий одяг. До того ж усе сміття, що залишилося після прибирання приміщення, буде вивезено на спеціальні сміттєві майданчики для знищення.

Рейтинг@Mail.ru